Şimdiye Kadar 911’e Gelen En Utanç Verici Aramalar

Şimdiye Kadar 911’e Gelen En Utanç Verici Aramalar

1-Biramı açamıyorum

Yaşlı bir bayan 911’i aradı çünkü uyuyakalmasına yardımcı olmak için aldığı bira şişelerini açamadı. Daha sonra memura, şişeyi açmak için alt katında buluşmak için bir adam gönderebileceklerini söyledi. Dağıtım memuru aslında yardım göndermeyi kabul etti ve bayana kısa süre içinde yardım edecek birinin olacağı konusunda bilgi verdi.

2-Bana Bir Batılı Burger Yapmalarını İstiyorum!

Bir kadın 911’i Burger King burgerini düzgün yapmadığı suçu ile aradı.

Ancak operatör ortada bir suç olmadığı için dağıtıcı ile sakin bir şekilde konuşup olayı çözmesini önerdi.

3-Ayağı dışarıda araba sürüyor!

Bir kadın 911’i aradı çünkü ayağı dışarıda araba süren bir beyefendi gördü. Duruncaya kadar arabasında onu takip etmeye devam etti. Sevkiyat memuru kadına ayağını pencereden dışarı çıkarmanın yasadışı olmadığını açıklamaya çalıştı. Telefonu kapattı ve tekrar 911’i aramaya çalıştı. Eğer aramaya devam ederse, acil durum iletişimini kötüye kullandığı için bir bilet alacağı konusunda uyarıldı.

4-Suda bir Deniz Ayısı var ve birşeyle mücadele ediyormuş gibi görünüyor

Kadın suyun içinde mücadele eden bir Deniz Ayısı olduğunu fark ettiğinde 991’i aradı. Operatörden, birinin gelip yardım edip edemeyeceğini sordu. Operatör daha sonra, “Tüm saygımla, bir Deniz Ayısı, suda yaşayan bir memelidir, eğer okyanusta hayatta kalamazsa, o zaman korkarım ki bu doğal seleksiyona girer” dedi.

5-Kafam güzel

Genç bir adam 911’i aradı çünkü ottan kafası güzeldi. Hiçbir şey hissetmemesinden korkuyordu. Polis memurları olay yerine geldiğinde, cips Ahoy, Altın Balık kraker ve Doritos ile çevrili hayati  pozisyonda kıvrılmış 22 yaşındaki genci buldular.

6-45 yaşındayım ve bu polis memuruyla tekrar görüşmek istiyorum

Lorna Dudash 911’i aradı çünkü yakın zamanda evinden tekrar ayrılan bir polis memuru ile ilgileniyordu. Acil bir durumu olmadığını, ancak memurun sevimli olduğunu ve kendisine ulaşmanın başka bir yolunu bilmediğini düşündüğünü itiraf etti.

7-İki tane Subway sandviç sipariş ettim ve parasını ödediğim şeyi alamadım!

Bir beyefendi 911’i Subway dan verdiği siparişin karşılığını alamadığı için aradı

Dağıtıcıya, her ikisine de her şeyin bulunduğu iki sandviç sipariş ettiğini, ancak her iki sandviçinde de hardal ve mayonez alamadığı için üzüldüğünü söylemeye devam etti.

8-Kocam akşam yemeğini yemiyor!

53 yaşında bir kadın, 911’i kocası akşam yemeğini yemediği için aradı ve sonucunda tutuklanı. Polis karakolu daha sonra acil olmayan bir durum için ilk defa 911’i aramadığını bildirdi. Ondan öncesinde de elbiselerini bulamadığı için ve köpekleri kaybettiği için aradığını da ekledi.

9-Ben sadece bir eve girdim ve sahibi eve geldi.

Bir kadın 911’i aradı çünkü banyosunda duş alan bir davetsiz misafir olduğunu söyledi. Ancak davetsiz misafirin aynı anda 911’i aradığını bilmiyordu. Davetsiz misafir, görevliye bir eve yeni girdiğini ve sahibinin eve geldiğini bildirdi, ancak nerede olduğunu bilmiyordu.

10-Benden bir burger çaldılar

Aç bir beyefendi, aracına bindiğinde sipariş ettiği yedi burgerden birinin Kayıp olduğunu fark etti. Lokantaya burgerini almak için geri döndü, ama işler istediği gibi olmadı, bu yüzden 911’i aramaya karar verdi.

Şimdiye Kadar 911’e Gelen En Utanç Verici Aramalar” için 4 yorum

 • 9 Mart 2019 tarihinde, saat 20:49
  Permalink

  911 dediğine göre demekki yurtdışında oluyor. Gerçi ülkemizde de bu tarz ruh hastaları var. Gereksiz yere bu tip acil servis numaralarını meşgul ediyorlar. Allah ıslah etsin hepsini…

  Yanıtla
 • 10 Mart 2019 tarihinde, saat 14:13
  Permalink

  Biramı açamıyorum ne ya. Umarım böyle şeyler yapanlara ceza falan vermişlerdir. Aslında Türkiyede de buna benzer çok saçma şeyler oluyordur. Mesela bir keresinde 155’i arayıp hasta var evde krizi tuttu diyen falan bile olmuş.

  Yanıtla
 • 12 Mart 2019 tarihinde, saat 11:03
  Permalink

  Her gün binlerce kişi 112yi arayıp saçma sapan şeyler söyleyip meşgul ediyor. Bu aptal insanlarla birlikte yaşamaktan nefret ediyorum. Bimerden başvuru yaptım. 112yi arayıp sahte ihbar yapanlara ceza verilsin diye. Bir süre sonra hayata geçirdiler. İnşallah hepsine ceza verilir.

  Yanıtla
 • 17 Mart 2019 tarihinde, saat 21:38
  Permalink

  Bu nasıl bir soytarılıktır anlamıyorum? Acil yardım hattını arayıp böyle saçma sapan konuşmanın amacı nedir? Ana baba terbiyesi almamış, kişiliği gelişmemiş insanların işi. Aslında söylenecek çok şey var ama neyse…

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir