haber

En iyi 10 Buluşma-Arkadaşlık Eşleşme uygulaması

En iyi 10 Buluşma-Eşleşme uygulaması
1-Happn

Sen ve platonik sevgilinin yolları kesişirse, birbirinizi Happn’da bulabilirsiniz!

Artıları: Utangaç insanlar için harika. Burada uzun mesafe ilişkileri yok ve eşleşmeyen kişilerle bağlantı kurulmuyor.

Eksileri: Nüfusun yoğun olduğu bölgelerde yaşamayan ya da aşırı kalabalık olan bölgelerde yaşayanlardan düşük puanlar alıyor gibi görünüyor. Aradaki boşluğun ne kadar büyük olduğundan emin değiliz.
2-Wingman

Bir ortak seçmek konusunda gerçekten kötüyseniz, bu uygulama tam size göre!
Bu uygulama arkadaşlarınızın sizin için çöpçatanlık yapmasına izin veriyor. Arkadaşlarınız profilleri inceliyor ve sizin için uygun olduğunu düşündükleri kişilere ulaşıyor. Öyleyse, diğer kişinin arkadaşları toplantıyı onaylarsa, randevunuz var!
Artıları: Tüm arkadaş grubun için eğlenceli. En iyisi, ne zaman reddedildiğinizi bile bilmiyorsunuz!
Eksileri: Bu yeni bir kavram, bu yüzden kullanıcı tabanı hala oldukça küçük. Gerçekten güvendiğiniz ve neyi sevdiğinizi iyi kavrayan arkadaşlara ihtiyacınız var.
3-Tinder

Bir üne sahip olması dolayısıyla, Tinder hala en büyük kullanıcı tabanlarından birine sahip. Bu, göz önünde bulundurmanız gereken (hem iyi hem de kötü) birçok seçeneğe sahip olduğu anlamına gelir.
Bağlantılı bir uygulamadan daha fazlası olsa da, birisinin sağa kaydırmaya karar vermesi (eğer gördüklerini beğenirse) veya sola kaydırmak (eğer istemiyorsa) için bir anı yeterli olur. İşler oldukça sığ bir yaklaşımla başlar, ancak oradan oraya doğru size kalmış.
Artıları: Başlamak için inanılmaz derecede kolay, bu da neden bu kadar çok insanın üzerinde olduğunu gösteriyor! Uygulama çok kullanıcı dostu ve muhtemelen çok hızlı bir şekilde eşleştiriyor.
Eksileri: Çok az filtre ve bol miktarda profil var. Bu, çok ve çok fazla sola kaydırma anlamına gelir. Birinin sizinle ilgilenip ilgilenmediğine dair kararlar öncelikle korkutucu olabilecek profil resminize dayanacaktır.
4-Hinge

Bu tanışma uygulaması, Tinder’in yüzeyselliğinden ve eHarmony’nin sonsuz kişilik testlerinden kaçınır.
Arkadaşlarınızın arkadaşları: Sizin gibi olması muhtemel olan insanlara tanıtır.
Artıları: Kullanıcı tabanı büyüyor ve hızlı! Menteşe, ilk buluşmaya katılan kullanıcıların% 72’sinin ikinci bir buluşmaya devam etmek istediğini buldu. Bu kötü bir sayı değil! Dürüst olmak gerekirse, ücretsiz sürümün size sunacakları çok şey var ve birçok kullanıcı ücretli uygulamayı almadan mükemmel bir içerik sunuyor.
Eksileri: Arkadaşlarınla buluşmak, işlerin iyi bitmemesi durumunda garip sosyal anlar anlamına gelebilir.
5-EliteSingles

Bu uygulama adından da anlaşılacağı gibi daha olgun bir kalabalık içindir.
Bu, bir partnerde tam olarak ne istediğini bilen, kariyer odaklı bir üniversite mezunu için idealdir. Profil oluşturma, daha genç “bağlanma” kalabalığını ortadan kaldıran ve kullanıcılara daha nitelikli eşleşmeler sağlayan biraz zaman ve enerji gerektirir.
Artıları: Çok sayıda filtre ve şık bir Sahtekarlık Tespit Sistemi!
Eksileri: Profilinizi ayarlamak biraz zaman alıyor ve listemizdeki diğer uygulamaların aksine, ücretsiz sürüm henüz kesmiyor. Buradaki ücretli seçeneklerden biri, ancak belki de ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz.
6-OkCupid

Liberal bir aşk mı arıyorsunuz? OkCupid bir düzine cinsiyet kimliği ve 20’ye kadar cinsel yönelim sunuyor. Sizi kandırmalarına izin vermediğiniz sürece sorun yok, sonuçta çevrimiçi tanışma sitelerinde bu yeni bir sorun değil.
OkCupid 2004 yılından bu yana hizmet vermektedir, olgun bekarlara ve milenyumlulara eğlenirken ciddi bir ilişki bulmak için bir yer sunmaktadır.
Artıları: Ayrıntılı profilleri var, ancak anketleri can sıkacak kadar uzun sürmüyor.
Eksileri: En iyi özellikler ücretsiz sürümde mevcut değil, ancak çok pahalı değil.
7-Zoosk

Bazen bir ortakta ne istediğinizi açıkça ifade edemezsiniz ve Zoosk yardım etmek için burada.
Geleneksel kişilik soruları kullanıyorlar, fakat aynı zamanda sizi uyuşmak için çevrimiçi davranışlarınızı izleyen algoritmalar da var!
Artıları: Zoosk, bir sonraki büyük şey olacak gibi görünen “Davranışsal Eşleştirme” ile eşleştirmeyi farklı bir seviyeye taşıyor.
Eksileri: Çok fazla etkin olmayan profil
8-Plenty of Fish

Estetiğe ve kimyaya daha az odaklanan daha geleneksel bir eşleştirme seçeneğine sahip bir uygulama.
Burada genellikle 30 yaş ve üzeri, boşananlar, bekar ebeveynler veya artık anlamsız ilişkilerle uğraşmak istemeyen bir kullanıcı karışımı bulacaksınız.
Artıları: İstediğiniz özelliklerin çoğu ücretsiz ve günde 4 milyon aktif kullanıcıyla, denizde gerçekten bol miktarda balık var.
Eksileri: Hesabınızı kurmak için biraz zaman harcamayı gözden çıkarmalısınız. Sadece soruların gerekli kısmı tamamlanmak için yaklaşık 20 dakika gerekli. Ancak ne kadar fazla bilgi verirseniz, o kadar kaliteli balık bulacaksınız!
9-Match.com

Bu, geçici buluşma sahnesine ilgi duymayan, ancak eHarmony’nin taahhüdüne tamamen hazır olmayan birçok bekarlar için mutlu bir ortam.
Aşkı arıyorlar ama daha ılımlı bir hızda. En eski çevrimiçi buluşma seçeneklerinden biri olarak, Match.com çok çeşitli özellikler sunar.
Artıları: Bir garantisi var! Match.com’da altı ay içinde birini bulamazsanız, size altı ay ücretsiz verirler. Onlar inceledik herhangi bir tanışma uygulamasının en büyük kullanıcı tabanına sahip!
Eksileri: Eşleşmeyen insanlardan çok fazla iletişim.
10-eHarmony

Evliliğin yapıldığı yer burası!
Uzun vadeli, ciddi bir ilişki arıyorsanız, bu uygulama sizin için yapılmıştır.
Artıları: eHarmony, ABD’de meydana gelen evliliklerin% 4’ünü oluşturduklarını iddia ediyor. Çok yüksek bir başarı oranına sahipler. Bu, uygulama ara yapma uygulaması olduğundan, eşleme listenizi daha az karışıklığa uğratan arayan pek çok kişi olmaz.

Eksileri: Sabırlı olmalısın. Günde genellikle göz önünde bulundurmanız gereken birkaç eşleşme vardır, ancak acele edemezsiniz! Bu seçenek pahalı olabilir ve yalnızca heteroseksüel çiftlere odaklanır.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. En yaygın olarak aslında Tinder kullanıyor fakat bununda ücretli sürümünü almadıktan sonra hiç bir türlü faydası olmamakta. Ücretli sürümüyle gerçek arkadaşlar bulmanız mümkündür.

  2. Tanışma sitelerinin ciddi bir çoğunluğu evlilik dışı ilişkiler, teşhir ve röntgencilik için kullanılıyor. İyi niyetli, dürüst ve ahlaklı bir evlilik düşünenler için pek de faydası yok. İnternet insanlara çok imkan sunuyor ama birçok alanda olumsuz yöne doğru iletiyor.

  3. Bunların arasında denediğim oldu. Aslında ben eşleştirme değil de bir şekilde reklam yapmak için kullanmaya çalışmıştım. Arkadaş bu kadar naz bu kadar işve olmaz ki. Tamam belli başlı kriterlerin var ama git onu amcana yap, dayına yap ne bilim. Hiç tanımadığın adama neden yapıyon ki. Heee tamam tanışalım, aradan da geçsin 1 ay işte o zaman tamam, o zaman istediğini yap.

  4. Arkadaşlık siteleri çok zaman alabiliyor. Kadınlar için de erkekler için de arkadaşlık siteleri malesef amacında kullanılmaya pek müsait değil. Bunun için emek harcamak gerekiyor. Şayet emek harcamadan hızlı hareketlerde bulunursanız hiç mutlu olmayacağınız zamanı ve pişmanlıklar dolu bir zamanı da beraberinde getirmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı