Dünyanın 10 En Şirin Kedi Irkları

[ad_1]

Bu kedi ırkları yetersiz ve sevimlidir.
Köpek ırklarının yeterince tanınamayan kedilerle en çok tanınan karşılaştırma olduğu anlaşılıyor. Ayrıca tanıma ve sevmeyi hak eden, köpeklere benzer kedi ırkları da vardır.

Bu dünyanın kesinlikle seveceğiniz en şirin 10 kedi ırkına göz atın!

Ücretsiz Videolarımıza göz atın

1. İskoç Fold

Şirin Kedi Irkları

İskoç Fold gerçekten eşsiz ve süper keyifli. Kulaklarına kıvrılmalarından dolayı genellikle bir şey için yalvarırlar. Sık sık biraz üzgün görünüyorlar, bu da onlarla daha fazla bağlantı kurmanızı sağlıyor.

2. Egzotik Farsça

Şirin Kedi Irkları

Benim için, Egzotik Farsça cins listeye dahil edildi. Yüzleri ezilmiş şeklindedir. Bu kediler gerçekten hayal kırıklığına uğramış ve huysuz görünüyorlar. Bakımları inanılmaz derecede yüksek ve her hevesine hitap etmeli. Ve mantıklı olmak, sen.

3. Himalaya

Şirin Kedi Irkları

Bu kediler gerçekten etkileyici ve görkemli. Kabarık olmaları ile en iyisi, hakettikleri ve en iyisini hiçbir şey beklememesidir.

4. Britanya ile ilgili stenografi

Şirin Kedi Irkları

Britanya ile ilgili stenografi hakkında neyin çekici olduğu denilen şeyden emin değilim, ancak şişman ve şımarık görünüyorlar. Tombul ve muhteşem ve gerçekten sizin için en iyisidir. Dürüst olmak gerekirse? Hangi kedi bizim için iyi değil, değil mi?

5. Farsça

Şirin Kedi Irkları

Farsça Kediler, Egzotik Farslardan biraz farklıdır. Ezilmiş şekilli yüz daha küçüktür ve elbette, her bir kedi farklı özelliklere sahiptir. Bu kediler, yemek yerken, tabaktan dışarıda yemek yeme eğilimindedir, çünkü yüzleri kedinin kasesine sığamaz.

6. Maine Coon

Şirin Kedi Irkları

Özellikle, bu kediler deve dönüşebilir ve bu onları harika yapar. Evet, doğru anlamışsın dev. Büyük köpeklere benzer şekilde, onlar kadar büyüyebilir. Bu olabilir belki bir kedi için istedik. Kim çifte yastığın büyüklüğünde bir kedi istemez ki?

7. Munchkin

Şirin Kedi Irkları

Bu küçük Munchkins hiçbir zaman bu kadar büyümez. Munchkins'in bacakları gerçekten geniş ve kısadır, bu da onları mükemmel bir kedi yapar. Eğer bir seçenek varsa? Bir kedinin minik Munchkin veya dev bir Maine Coon olmasını istediğini biliyorum.

8. İngiliz el yazısı

Şirin Kedi Irkları

İngiliz kedi sadece çok sevimli. Birisi çevrimiçi yayın yaptığında ve kedisinin diğerlerinden daha harika olduğunu söylediğinde, bu İngiliz Uzun Kılı olabilir. Paltoları yumuşak ve uzundur ve düzenli olmasını isterler. Etrafındaki tüm kediler gibi, onlar her zaman üstümüzde olmak istiyorlardı ve onları yemek bir zorunluluktur.

9. Sibirya

Şirin Kedi Irkları

Sibirya Kedileri tamamen büyüleyici. Kabarık, uzun ve parlak paltolar olduğu sahip oldukları ve evet onlar gerçekten inanılmaz kedilerdir. İnkar edilemez bir şekilde, onlar fırçalanırsa saatlerce mırıldanır gibi sevimlidirler.

10. Ragdoll

Şirin Kedi Irkları

Ragdoll kedileri, finalimiz olarak. Siyam kedilerine kıyasla biraz daha kabarık görünüyorlar. Gerçeklerle yüzleştiğimizde, Siyam kedileri o kadar sevimli değil. Bununla birlikte, eğer onlarca tüy kabarıklığı olursa, kediler kabarır, daha iyi olabilir.

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir