Yayıncılık Politikası

Yayıncılık Politikası

ilginckonular.com Yazarlar tarafından yüksek kaliteli,  tarafsız ve özgün eserlerin en büyük destekçisiyiz. Teknik yazarlardan, tasarımcılardan ve geliştiricilerden iyi yazılmış, gerçeği kontrol etmiş, bilgi ile çalışan makaleleri kabul edip yazıyoruz.

Bununla birlikte, her gönderim yayınlanmadan önce editörlerimiz tarafından gözden geçiriliyor. İntihal ve hafif düzenleme için yapılan bir incelemenin yanı sıra, tüm içerikler web sitesinde yayınlanmadan önce en az iki olumlu değerlendirmeden geçmelidir.

Ödeme ve Telif Hakkı
Yazar, eserlerini salt katkı olarak sunmak istemedikçe, yayınlanan makaleler için kaldırılacaktır. Yayınlanan tüm içerik yazarların orijinal eseridir. Katkıda bulunan makalenin tavsiye, tavsiyeleri ve görüşleri üzerinde veya yönünde herhangi bir etkisi yoktur. Bununla birlikte, yayın için uygun olmayan yayınları reddetme nihai kararımızı saklı tutuyoruz.

Web sitesinde yayınlanan hiçbir makalenin başka bir yazarın telif haklarını ihlal etmediğini ve yasalara uygun bir şekilde çoğaltıldığını veya telif hakkını ihlal etmediğinden emin olmak için tüm çabaları sarf ediyoruz, ancak böyle bir durumun ortaya çıktığı ispat edildiğinde, söz konusu yazının kaldırılmasını tereddüt etmeyeceğiz.

Yayın Malzemeleri
Bu web sitesinin amacı, okuyucularımıza yararlı ve doğru içerik sağlamaktır.

Bağlantı değişim sistemlerine katılmıyoruz. Okuyucularımız tarafından ortaya konulan her türlü eleştiri ve öneri takdir edilmektedir, ancak ürün / hizmetlerinin kişisel önerileri için varsa bunun yerine kabul edilmemektedir.

Yazarın biyolojisinde bile, içeriğin herhangi bir bölümünde bulunan veya arama motoru sıralamalarını oyun oynamaya veya etkilemeye çalışılan anahtar kelimeler veya bağlantılar içeren yayınlar yayınlanmayacak ve / veya takip edilmeyecektir.

(Bu Yayıncılık Politikasını, okuyucularımızın çıkarları için bu web sitesinin kalitesini ve bütünlüğünü korumak için önceden bildirimde bulunmaksızın düzenli olarak gözden geçirme hakkımız saklıdır – Güncellendi: (18-02-2017)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir